קייטרינג פיצה - By Pizza X

להרגיש באיטליה, פה בישראל

תוסיפו קצת טעם לאירוע שלכם עם קייטרינג פיצה

לא משנה את מי תשאלו "מתי הזמנת פיצה" הוא ייתן לכם את הטווח זמנים של השבעה ימים האחרונים. זה קל, זה טעים, זה מזין ועושה לנו נעים בבטן. 

מתכננים אירוע? קייטרינג פיצה יהפוך את האירוע שלכם לטוב ביותר, כי אין אירוע טוב בלי פיצה. אה וגם יש לנו קוקטיילים מעולים אם גם אתם רוצים אלכוהול.

אין על הריח של פיצה שיצאה מהטאבון שלנו

אין, אבל פשוט אין על הריח של פיצה טרייה, תחשבו על כל הזכרונות הטובים שלכם בתור ילדים, כנראה 80% מהם מסתכמים בריח של פיצה: פיצה בבאולינג, פיצה בסרט, פיצה בארוחת ערב, פיצה בלונה פארק. כל אירוע חייב פיצה.

הפיציולו שלנו יגיע עד אליכם ויייפתח עמדה מהסרטים שתשאיר את האורחים שלכם המומים, עם אינסוף פיצות בקצב מסחרר, האורחים שלכם יהיו בעננים.

הניחוח המשכר של קייטרינג פיצה באירוע, בין אם זה מפגש מזדמן או אירוע חברתי מתוקשר, הוא מגנט שאי אפשר לעמוד בפניו. ללא ספק, זה יהיה הנקודה החמה של האירוע שלכם, כשהאורחים נוהרים להתענג על הבצק העסיסי מכוסה גבינה מבעבעת ותוספות מטורפות.

לא משנה כמה אתם אוהבים קוויאר, כנראה פיצה אתם אוהבים יותר

ישנם ריחות שרק כאשר אנחנו מריחים אותם מתפרץ לנו אדרנלין ודופאמין במוח, כמו פיצה (כאילו דה). תתארו לכם את האורחים שלכם נכנסים לאירוע שלכם וממתין להם קייטרינג פיצה עם בצק שהותפח מראש 72 שעות והקארררראסט פשוט וואו.

הם יאהבו אותכם לנצח.

אה וגם יש קינוחים, ולחם שום, וקלצונה, וסלטים.

צריכים להמשיך לחפור לכם? נראלנו שהבנתם כבר שקייטרינג פיצה זה הדיבור היום. אם אתם רוצים לארגן את האירוע הטוב ביותר שכולם ידברו עליו שנים, קייטרינג פיצה זה הפתרון.

צרו קשר

רוצים להפוך את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח? פנו אלינו עוד היום בטלפון 054-3142931.

קבלו הצעת מחיר בחינם!

×