מתכון לנגרוני - כמו בספר

מה המקור של נגרוני?

הוא לא סתם נקרא " הקוקטייל של הברמנים": נגרוני הוא המשקה המושלם שמתאים לכל אירוע. הוא אלכוהולי, טעים (אוקי תלוי למי) ומכניס אותכם תמיד לאווירה.

החלק המדהים בנגרוני שהוא קוקטייל שמורכב מ-3 מרכיבים בלבד, אבל כל ברמן יכין אותו ככל הנראה באופן שונה. יש סיכוי שבבר אחד אתם תעופו על הנגרוני ובבר אחר אתם לא תהיו מסוגלים לשתות אותו, יש המון מקום לטעויות.

נגרוני הוא הבסיס להמון קוקטיילים: Boulvardier (נגרוני על בסיס וויסקי), מזקלוני (נגרוני על בסיס מזקל), זאקפאוני (נגרוני על בסיס זאקאפה) נראלנו הבנתם את העניין.

ניתן לשחק בטעמים של הנגרוני על ידי שימוש בסוגי ג'ין שונים, אפרטיפים שונים ו-וורמוטים שונים, כל שינוי ישפיע מאוד על המשקה הסופי.

האגדה מספרת שהרוזן קמילו נגרוני ביקש מחברו, הברמן פורסקו סקרסלי, לחזק את הקוקטייל האהוב עליו – האמריקנו – על ידי החלפת מי הסודה בג'ין. סקרסלי הוסיפה קישוט תפוזים, במקום הלימון שאתם מקבלים בדרך כלל עם האמריקנו, והמשקה תפס חזק. תוך זמן קצר כולם נכנסו לבר בשביל 'נגרוני'.

קמילו נגרוני עצמו היה דמות מעניינת. הוא הסתובב ברחבי אמריקה בשנות העשרים לחייו וחי את חייו של קאובוי במשך תקופה. הוא גם גר בלונדון, מה שאנחנו אוהבים לחשוב עם סצנת הג'ין הרווחת שלה, הובילה אותו (אולי בשוגג) ליצור את אחד הקוקטיילים האיקוניים ביותר בכל הזמנים.

גם משפחת נגרוני מיהרה לנצל את הצלחת הקוקטייל, והקימה את מזקקת נגרוני בשנת 1919, בטרוויזו, איטליה, שם ייצרה גרסה מוכנה של המשקה, הנמכרת בשם Antico Negroni. המזקקה עדיין פתוחה היום, בבעלותה של משפחה חדשה.

סוג:

קוקטייל קמפרי, קוקטייל ג'ין, קלאסיקות

דרגת קושי:

קל

זמן הכנה:

5 דקות

מתכון לקוקטייל אחד

מתכון לכוס

שיתוף:

מרכיבים:

 • קוביית קרח גדולה
 • 30 מ"ל וורמוט אדום
 • 30 מ"ל קמפרי
 • 30 מ"ל ג'ין
 • טוויסט תפוז

הוראות הכנה:

 1. נכניס את קוביית הקרח לתוך כוס לואו-בול, במידה והיא לא מחליקה עד למטה נערבב בעזרת כפית ערבוב עד שהקרח ייכנס לכוס.
 2. נמזוג את כל המרכיבים פרט לתפוז לכוס ערבוב 
 3. נוסיף קרח עד לגובה של 3/4 כוס ערבוב
 4. נערבב כ-28 סיבובים בעזרת כפית ערבוב (האיזון המושלם עבורנו, מעבר זה מדולל יותר, מתחת לזה חזק יותר)
 5. נמזוג בסינון רגיל לכוס לואו בול שלנו עם הקובייה הגדולה
 6. נסחט את הטוויסט תפוז מעל המשקה ונניח על הקובייה.
 7. נגיש, לחיים!

על שירותי הבר קוקטיילים לחתונה שלנו כבר שמעתם? תתקשרו אלינו עוד היום למספר 054-3142931 ונארגן לכם אירוע חלומי. מארגנים את כל סוגי האירועים.

רוצים לעשות אירוע מהסרטים?

תתקשרו אלינו עוד היום ואנחנו נארגן לכם אירוע שייזכר לשנים קדימה

קוקטיילים נוספים:

pina colada cocktail

קוקטייל לגונה כחולה

קוקטייל לגונה כחולה קוקטייל לגונה כחולה – משקה מיוחד שיהפוך כל בר אקטיבי לאטרקציה מושלמת לכל אירוע קוקטייל לגונה כחולה הוא קוקטייל מרענן וקל להכנה

למתכון
נגרוני

הדרך להקפיץ את האירוע שלכם

נגרוני – הדרך להקפיץ את הבר האקטיבי באירוע שלכם נגרוני – הדרך להקפיץ את הבר האקטיבי באירוע שלכם  נגרוני הוא קוקטייל איטלקי קלאסי, המורכב משלושה

למתכון
סדנאות אפייה

סדנאות אפייה

למי מיועדות סדנאות אפייה? למי מיועדות סדנאות אפייה? אנשים רבים נהנים להעביר את זמנם בבישול ובאפייה במטבח. כיום עם שלל תוכניות הריאליטי, שבהן אנו נפגשים

למתכון
×