בר קוקטיילים לאירועי חברה

העובדים יהיו בעננים

בר קוקטיילים לאירועי חברה - לכל החברות בכל הגדלים

שום דבר לא מגביר את הצלחתו של אירוע חברה כמו אלכוהול, אין מה לעשות, אלכוהול מקרב בין אנשים ויוצר חברויות חדשות.

בדיוק בשביל זה אנחנו הברמנים נוצרנו, ליצור אווירה וכיף ולקרב בין אנשים, אנחנו נהפוך את אירוע החברה שלכם לאירוע המושלם שהעובדים רק יחכו לאירוע חברה הבא.

בר קוקטיילים לחתונה

יצירת קוקטיילים המותאמים למותג שלכם

המיקסולוגים המיומנים שלנו חורגים מהאופייני כדי ליצור קוקטיילים שלא רק מגרים את בלוטות הטעם אלא גם מתאימים למותג ולנושא האירוע שלכם.

בין אם זה שימוש בצבעי המותג שלכם או שילוב טעמים המשקפים את הזהות הארגונית שלכם, אנו יוצרים תפריט קוקטיילים שגם יתאים לאירוע וגם ירים את האווירה.

לא משנה איפה האירוע, אנחנו שם

ללא קשר למקום האירוע שלכם: חללי משרדים, אולמות כנסים ואפילו בטבע, הצוות שלנו מספק שירות קוקטיילים מהשורה הראשונה בכל מקום ברחבי ישראל. בר הקוקטיילים הנייד שלנו משתלב בצורה חלקה עם הסביבה הארגונית שלכם, ומציע מופע לאורך כל הערב.

בר לאירועי חברה

תשברו את הדיסטנס והפורמאליות

הברמנים המקצועיים שלנו לא רק מערבבים משקאות: הם יוצרים אווירה מזמינה שיוצרת איזון בין הפורמלי לכיף. זה מאפשר הזדמנויות נטוורקינג, מקדם חיבור צוות, והופך את האירוע שלכם לבלתי נשכח עבור העובדים שלכם.

שמירה על קלאס

אנו מבינים את החשיבות של יצירת הרושם הנכון. לכן, אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות עיצוב עבור ברי הקוקטיילים שלנו שיכולים ליישר קו עם המראה הארגוני שלכם, בין אם זה אלגנטי ומודרני, מסורתי או פרוע.

צרו קשר

תנו לנו לרומם את מפגשי החברה שלכם עם שירותי הבר שלנו, כי אנחנו מאמינים שכל אירוע הוא הזדמנות ליצור חוויה בלתי נשכחת. רוצים להפוך את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח? פנו אלינו עוד היום בטלפון 054-3142931.

קבלו הצעת מחיר בחינם!

×